Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjongg det të thellë

Mahjongg det të thellë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjongg det të thellë

Përshkrim : Shkojnë nën oqean për të luajtur në këtë mahjong të re. hiq pllaka nëpërmjet krahasimit të tyre në çifte. ju mund të përputhen me pllaka vetëm që nuk janë bllokuar nga pllaka të tjera nga e majta, të djathtë apo të lartë. ju mund të zgjidhni për të luajtur me pllaka traditionnal apo një tjetër, më të lehtë, me numra dhe shkronja.

ditë : Mister, 1 player, flash, vajzë, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 8352

Kopjo në Blog : Mahjongg det të thellë
Kopjo në Forum : Mahjongg det të thellë

Advertisement