Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Veprim  » Strategji  » De-stresi

De-stresi

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : De-stresi

Përshkrim : Kur do merr të vështira, bëhet copë e çikë vështirë cellphones e tyre.

Si për të luajtur :
Që mallkojnë ditën që ju mori një qelizë? Kjo lojë veprim është shansi tuaj për të marrë nga të gjitha frustrimet tuaja. Klikoni vazhdimisht në Cellphone të bash-it më bash ju, më shumë që të mbushur metër ndjehen-mirë. Kontrolloni shpesh dyqan për të blerë pushtet-ups dhe armë të reja. Deri në fund të lojës, ju do të ndiheni shumë më mirë.

ditë : De-Stresi, De-Stresi lojra online falas, De-Stresi games, lojra falas, free online games De-Stresi, De-Stresi lojë, free De-Stresi,

Kategori : » Lojra me Strategji

Luaj Totali : 607

Kopjo në Blog : De-stresi
Kopjo në Forum : De-stresi