Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Duke shmangur lojra  » Digës atë

Digës atë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Digës atë

Përshkrim : Kjo kastor të etur për të rindërtuar banesën e tij shkatërrojë !

Si për të luajtur :

shigjeta = zhvendose\nspace = headbutt\n\npunuar si një kastor për të notuar downriver , duke shmangur pengesat dhe headbutting rivalët tuaj të kafshëve . mblidhni lëndë druri shkrimet dhe dërgimin e tyre për miqtë tuaj në bregun e lumit .\n\nkëshill

ditë : Shmangia, highscore lojra, aftësitë, Digës it, lojra dam ajo drejtpërdrejtë falas dam ajo lojra, lojra falas, online falas dam ajo games, dam ajo lojë, pa pagesë dam ajo,

Kategori : » Duke shmangur lojra

Luaj Totali : 6284

Kopjo në Blog : Digës atë
Kopjo në Forum : Digës atë

Advertisement