Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Kafshët shtëpiake bukur mahjong

Kafshët shtëpiake bukur mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Kafshët shtëpiake bukur mahjong

Përshkrim : Provoni të re mahjong pa gjallë në stilin e kartonave nga playonlinepuzzles.com. aventurat interesant me kafshët e bukur janë duke pritur për ju. gjej të dy imazhe identike të fshini ato. qartë e bordit për të kaluar në nivelin e ardhshëm. këto buzëqesh bukur dhe enigmatike e kafshët tona të dashura do të paraqesë ngrohtësi për çdo lojtar që nis këtë mahjong. don \\ 't harroni të publikojë rezultatin tuaj më të mirë online në top10, le \\' s kontroll të cilët i zoti në mahjong është!

ditë : Mister, 1 player, flash, vajzë, matching, animal, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 5933

Kopjo në Blog : Kafshët shtëpiake bukur mahjong
Kopjo në Forum : Kafshët shtëpiake bukur mahjong

Advertisement