Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Fëmijët lojra  » Lëre

Lëre

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Lëre

Përshkrim : Gëzojnë presje në feta pafund e blloqeve për të stabilizuar cubes jeta dhe sjellë një planet për jetën në këtë zbutës fizikë puzzle.

Si për të luajtur :
Mouse për të pritini. r për të rifilluar. [kompletimi lojë aktivizon] c për të kapur dhe save momente te vecanta. d për të kaluar në dark theme. h për të fshehur hud. s për të pakësuar në ekran (nëse qethur shkurt).

ditë : Kids, Cut it, luajnë cut it, lëre lojra, luaj online cut it lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijët lojra

Luaj Totali : 5571

Kopjo në Blog : Lëre
Kopjo në Forum : Lëre

Advertisement