Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra sportive  » Lojërat kriket  » Ndeshje kriket

Ndeshje kriket

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Ndeshje kriket

Përshkrim : Përputhen minimale 3 ikona në mënyrë vertikale apo horizontale për të fituar rezultatin. finish objektivin e dhënë e para herë shkon jashtë dhe të shkojë në nivelin e ardhshëm. plotë të gjitha nivelet për të fituar ndeshjen.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, sportive, matching, free, cricket,

Kategori : » Lojërat kriket

Luaj Totali : 7566

Kopjo në Blog : Ndeshje kriket
Kopjo në Forum : Ndeshje kriket

Advertisement