Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojëra zbavitëse  » Chip dhe dale pushime gjueti

Chip dhe dale pushime gjueti

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Chip dhe dale pushime gjueti

Përshkrim : Ndihmë chip dhe dale për të mbledhur sa acorns shumë si ju mund të! përdorni miun për të mbledhur acorns, chip dhe dale janë për të ndihmuar njëri-tjetrin dhe deri poshtë, kështu që kur ju klikoni mbi ose nën vetëm një nga chipmunks do të lëvizin lart ose poshtë, por të kujdesshëm të bletëve dhe objekteve të tjera në rënie, kanë vajzat fun !.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Chip dhe dale, fun, Chip dhe dale holiday hunt, luajnë chip dhe dale holiday hunt, chip dhe dale lojë holiday hunt, luajtur online chip dhe dale holiday hunt lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra zbavitëse

Luaj Totali : 4615

Kopjo në Blog : Chip dhe dale pushime gjueti
Kopjo në Forum : Chip dhe dale pushime gjueti

Advertisement