Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong kineze zodiakut

Mahjong kineze zodiakut

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong kineze zodiakut

Përshkrim : Challenge dymbëdhjetë shenjat e zodiakut kineze nga e lehtë për të vështirë në këtë rishqyrtohet shanghai diamant mahjong lojë. sfidojnë dragon, lepuri, gjarpër dhe shumë të tjerë. çdo plan urbanistik ka anët e forta e tij dhe dobësitë e tij! një cookie pasuri është ofruar në qoftë se ju fitoni.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 9545

Kopjo në Blog : Mahjong kineze zodiakut
Kopjo në Forum : Mahjong kineze zodiakut

Advertisement