Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong kineze

Mahjong kineze

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong kineze

Përshkrim : Kineze mahjong, një version online i një lojë klasike dhe mosha-e vjetër aziatike! në lojë mahjong, njohuritë dhe qëndresë janë faktorë shumë të rëndësishëm për të përfunduar të lojës me sukses. qartë në rrjet sa më shpejt të jetë e mundur duke klikuar mbi figurat identike. ju mund të fshini vetëm shifrat e vendosura në kufi apo në mes të rrjetit. koha kalon, ndërsa ju jeni në kërkim, kështu që të përpiqet për të luajtur si pikërisht dhe shpejt që të mundeni!

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4268

Kopjo në Blog : Mahjong kineze
Kopjo në Forum : Mahjong kineze

Advertisement