Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Fëmija rrëshqitje mahjong

Fëmija rrëshqitje mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Fëmija rrëshqitje mahjong

Përshkrim : Lojë të re gjallë për të gjithë tifozët e puzzles interesante dhe lojra mahjong nga play-free-arcade.com. të përpiqet të bëjë një urdhër në dhomën e fëmijëve. qëllimi lojë është të qartë në tryezë nëpërmjet krahasimit të dy fotografitë identike. slide dy ikona identike vertikalisht apo horizontalisht për ndeshjen se ata do të zhduket. loja ka fëmijët dizajn menduar se do të jetë interesante për të dy fëmijët dhe të rriturit. kalojë të gjitha nivelet dhe për të marrë vendin e parë në top 10 e lojtarëve më të mirë.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, vajzë, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 1399

Kopjo në Blog : Fëmija rrëshqitje mahjong
Kopjo në Forum : Fëmija rrëshqitje mahjong

Advertisement