Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat herë aventurë  » Ëmbëlsira pushim ashpër 2

Ëmbëlsira pushim ashpër 2

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Ëmbëlsira pushim ashpër 2

Përshkrim : Bod magjike tortë break ashpra 2 përdorimi tortë për të zgjidhur puzzles bizarro në pushim ashpra 2. foshnjat e ëmbël tortë e së! mallkimi magjike gruas ka cake rënë në copa. pull off krahët cake s, këmbët dhe trupin të kuptoj se të gjitha 25 nivele përdredhur. gjej hat magic gruas dhe të bëjë gjithçka që duhet për të ndihmuar cake marrë atë së bashku!

Si për të luajtur :
Use arrow keys për të lëvizur. hapësirë për të tërhequr jashtë armët, këmbët, trupi

ditë : Adventure time, Ëmbëlsira pushim 2 vështira, luajnë ëmbëlsira ashpër pushim 2 lojë, ëmbëlsira ashpra pushim 2 lojra, luaj ëmbëlsira internet tough pushim 2 lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat herë aventurë

Luaj Totali : 5118

Kopjo në Blog : Ëmbëlsira pushim ashpër 2
Kopjo në Forum : Ëmbëlsira pushim ashpër 2

Advertisement