Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong flutur

Mahjong flutur

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong flutur

Përshkrim : Zbuloni botën e butterflys duke luajtur këtë lojë mahjong. kombinoje 2 e pllakave të njëjtë të lirë për të hequr ato nga bordi. një pllakë është i lirë nëse nuk është e mbuluar dhe ka të paktën 1 anën (majtas ose djathtas) të lirë. palë up të gjitha pllakat për të përparuar në nivelin e ardhshëm.

Si për të luajtur :
Kombinoje 2 e pllakave të njëjtë të lirë për të hequr ato nga bordi

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 2460

Kopjo në Blog : Mahjong flutur
Kopjo në Forum : Mahjong flutur

Advertisement