Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojërat përputhen  » Zogj të ndritshme përputhen

Zogj të ndritshme përputhen

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Zogj të ndritshme përputhen

Përshkrim : Spektri i tmerrshëm e zogjve që bëri perëndia mban shumicën prej nesh magji detyruar. enjoy krijesa cute pak si ju të përputhen me të gjithë ata për të fituar dhe të gëzojnë të lojës.

Si për të luajtur :
Kliko kartat për të mësuar zogjtë në anët e tyre rrokullisje. kliko kartat me zogj të ngjashme në një rresht, për të bërë ato zhduken. kërko të gjitha shpendët para se të dalë jashtë kohe.

ditë : Përputhen, kids, Birds matching ndritshme, luajnë ndritshme birds matching, zogjtë bright matching lojra, luajnë birds në internet bright matching game, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat përputhen

Luaj Totali : 4820

Kopjo në Blog : Zogj të ndritshme përputhen
Kopjo në Forum : Zogj të ndritshme përputhen

Advertisement