Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Zezë dhe e bardhë 2 mahjong

Zezë dhe e bardhë 2 mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Zezë dhe e bardhë 2 mahjong

Përshkrim : Kombinuar një tjegull zi mahjong me një tjegull të bardhë mahjong.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : 1 player, flash, bordi, matching, free, default, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4360

Kopjo në Blog : Zezë dhe e bardhë 2 mahjong
Kopjo në Forum : Zezë dhe e bardhë 2 mahjong

Advertisement