Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Fëmijët lojra  » Qyteti zogjtë

Qyteti zogjtë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Qyteti zogjtë

Përshkrim : Build up zogjtë town përdorur powerups pabesueshme, gems mrekullueshëm, dhe më shumë në këtë marble popper lojë tepër zbavitëse! set punëtorët tuaj feathered ndërtimit për në detyra të ndryshme dhe për të ngritur ndërtesa bodacious. shmangni macet conniving që do të bëjë gjithçka që mundet për të gëlltis deri ndërtuesit tuaj! të marrë minigames mesmerizing dhe të ketë sukses në birds qytetit!

Si për të luajtur :
Përdorni miun

ditë : Ndeshje, kids, Birds town, luajnë birds town, birds lojra town, luaj online lojë birds town, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijët lojra

Luaj Totali : 2101

Kopjo në Blog : Qyteti zogjtë
Kopjo në Forum : Qyteti zogjtë

Advertisement