Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Ben 10 lojërat  » Ben 10 luftën rrugë

Ben 10 luftën rrugë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Ben 10 luftën rrugë

Përshkrim : Këtë herë ben10 mori në botën e zonës huajve, luftën përmes valëve të ndryshme të të huajve, të marrë poshtë bosët e çdo vështirësi dhe të përdorin fuqi të veçantë për të vrarë bosët, upgrade shëndetin tuaj dhe qëndrueshmëri për të marrë më të fuqishme dhe të fitojnë të arriturat gjatë rrugës!

Si për të luajtur :
Arrow çelësat për të lëvizur, z dhe x për të sulmuar, bar hapësirë për të përdorur fuqinë e veçantë.

ditë : Ben 10, Fight ben 10 rruga, të luajë ben 10 rruga lojë fight, ben 10 rruga fight lojra, luaj online ben 10 rruga fight lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Ben 10 lojërat

Luaj Totali : 7120

Kopjo në Blog : Ben 10 luftën rrugë
Kopjo në Forum : Ben 10 luftën rrugë

Advertisement