Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Vajzat lojërat  » Fëmijë games kalter  » Hazel foshnja domate bujqësore

Hazel foshnja domate bujqësore

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Hazel foshnja domate bujqësore

Përshkrim : Hazel foshnja vendos për të rriten bimë domate në kopshtin e saj të kuzhinës. por engjëll tonë të vogël është shumë i ri për domate bujqësi. mund të ndihmoni të saj në kryerjen e aktiviteteve domate bujqësore? para së gjithash të ndihmuar hazel për të kuptuar fazat e ndryshme të bujqësisë domate dhe pastaj të shkojnë së bashku me të në kopsht kuzhinë për rritje të bimëve domate. së fundi, kur domatet piqen, bashkohen e saj për të përgatitur gojëmjaltë freskët domate. have fun !!

Si për të luajtur :
Mouse për të luajtur.

ditë : Hazel foshnja, Hazel foshnja domate farming, luajnë hazel foshnja domate farming lojë, lojra foshnja hazel domate bujqësia, luaj online hazel foshnja domate farming lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijë games kalter

Luaj Totali : 2928

Kopjo në Blog : Hazel foshnja domate bujqësore
Kopjo në Forum : Hazel foshnja domate bujqësore

Advertisement