Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Vajzat lojërat  » Fëmijë games kalter  » Higjiena fëmijë shkollë kalter

Higjiena fëmijë shkollë kalter

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Higjiena fëmijë shkollë kalter

Përshkrim : Për një jetë të shëndetshme, kujdes higjienës është shumë e rëndësishme. pra, nëna mëson fëmijës zakone hazel të shëndetshme për të ruajtur higjienën personale. në të njëjtën kohë, ajo thotë për ditën e inspektimit të shkollës në kalendarin e hazel. ndihmojnë hazel në duke u përgatitur për ditën e inspektimit. të presë thonjtë,, kreh qimet e saj siç duhet, jap këpucët e saj dhe të japë një uniformë të pastër për të veshin. le të shohim hazel do të jetojnë deri në pritjet e mësuesit të saj dhe për të marrë yll për të qenë një student i shkëlqyer. gëzojnë të mësuarit këshilla higjienike me hazel!

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të bashkëvepruar

ditë : Hazel foshnja, Foshnja hazel shkolla e higjienës, luajnë foshnja hazel shkolla e higjienës lojë, lojra foshnja hazel school higjiena, luaj online lojë hazel foshnja school higjena, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijë games kalter

Luaj Totali : 7759

Kopjo në Blog : Higjiena fëmijë shkollë kalter
Kopjo në Forum : Higjiena fëmijë shkollë kalter

Advertisement