Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Foshnja elsa dush ngrirë

Foshnja elsa dush ngrirë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Foshnja elsa dush ngrirë

Përshkrim : Përshëndetje vajzat! a ju kujtohet princess elsa, nga popullore film ngrirë? e pra, ajo është aq popullor që unë jam goxha i sigurt që ju tashmë e dini çdo gjë rreth saj. kur ajo ishte një vajzë e vogël ajo ishte me të vërtetë një cutie. kjo është arsyeja pse në këtë lojë të re enjoydressup që kemi për ju sot, ju do të takohet foshnja elsa dhe për të marrë për të ndihmuar të saj të bëjë të gjitha llojet e aktivitete zbavitëse. në nivelin e parë që ju do të gëzojnë një lojë zbavitëse për t'u ngjyrosur. ju mund të zgjidhni nga tre vizatime të bukura atë që ju pëlqen më së shumti dhe pastaj të shkoni të egra me ngjyra. niveli i dytë është një dush argëtim ngrirë për fëmijën elsa dhe ju do të keni për të larë flokët e saj me shampon, larë atë me sapun dhe t'i japë asaj lodra bukur për të luajtur me të. niveli i tretë është në fakt një sfidë. kujtohet snowman qesharak nga ngrira? e pra, ju do të duhet të shikoni për pjesët e tij të trupit në sfond akullt dhe rindërtimin e burrë dëbore :) duket si një mister emocionuese për ju, zonjat. pastaj të gëzojnë një makeover fun dhe të bëjë elsa duken prettier se kurrë! kanë një kohë të madhe duke luajtur këtë lojë të mrekullueshme të ri të quajtur foshnja elsa ngrira shower!

Si për të luajtur :
Miun për të luajtur.

ditë : I ngrirë, Foshnja elsa ngrira dushi, luajnë foshnja elsa lojë ngrira dushi, foshnja elsa lojra ngrira dushi, luaj online foshnja elsa lojë ngrira dushi, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 9033

Kopjo në Blog : Foshnja elsa dush ngrirë
Kopjo në Forum : Foshnja elsa dush ngrirë

Advertisement