Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong aztec

Mahjong aztec

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong aztec

Përshkrim : New variant piktoresk addictive e lashtë mahjong lojë nga game-mahjong.com arkeologët kanë zbuluar pllaka mahjong pranë tenochtitlan dhe tani ju keni një mundësi për të luajtur ndryshim aztec e lashtë kineze lojës durim mahjong. kliko në objekte identike i hapur për të fshini ato. pika është e hapur kur dy anët e saj ngjitur janë hapur. ju fitoni kur të gjitha sendet janë fshirë. nuk janë 20 nivele dhe grafika jashtëzakonisht mbresëlënëse.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, seri, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 9809

Kopjo në Blog : Mahjong aztec
Kopjo në Forum : Mahjong aztec

Advertisement