Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Fëmijët lojra  » Deti atomike

Deti atomike

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Deti atomike

Përshkrim : Kjo lojë do të ju merr në peshk post apokaliptike. peshku, personazhi kryesor i lojës ka mbijetuar shkatërrimin e shkaktuar nga lufta në 1952. peshku duhet të marrë poshtë krijesa armiqësore dhe të mbijetuar të gjitha kërcënimet e hasur. nuk janë përmirësimet dobishme për dobi gjatë luajnë lojë. loja mund të luhet në mënyrë aventurë apo mode mbijetesë. ajo nuk ka përfunduar ende.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të lëvizur të gjithë armiqtë në mënyrë të përsëritur për të chomp tyre. kliko butonin e majtë të miut për të aktivizuar aftësi të energjisë pas përmirësimet.

ditë : Peshku, kids, Sea atomic, luajnë lojë deti atomic, lojra detit atomic, luaj online lojë deti atomike, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijët lojra

Luaj Totali : 3532

Kopjo në Blog : Deti atomike
Kopjo në Forum : Deti atomike

Advertisement