Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Antike turne mahjong

Antike turne mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Antike turne mahjong

Përshkrim : Mundohuni të lirë mahjong re i gjallë problematike lidhur lojë nga game-mahjong.com. udhëtoni nëpër të gjitha kontinentet e botës në kërkim të thesareve antike. ndiqni hartë magjike dhe kjo do të ju tregojnë rrugën për mister tjetër. detyra juaj është për të hequr të gjitha pllakat nga bordi duke luajtur. përputhen me dy pllaka identike, duke krijuar një rrugë në mes tyre, rruga nuk mund të përmbajë më shumë se dy kthehet. loja ka grafikë të shkëlqyer dhe muzikë të këndshme.

ditë : Arcade, 1 player, flash, bordi, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 9275

Kopjo në Blog : Antike turne mahjong
Kopjo në Forum : Antike turne mahjong

Advertisement