Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Antarktik ekspeditë mahjong

Antarktik ekspeditë mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Antarktik ekspeditë mahjong

Përshkrim : Game-mahjong.com tërheq vëmendjen tuaj për ndeshjen e saj të re të lirë të shkëlqyer lidhë mahjong. mblidhni të gjitha objektet e nevojshme duke u përgatitur për polin e jugut ekspeditë me lidh dy objekte identike me linjë që ka jo më shumë se dy radhë. suksesi i udhëtimit varet nga vëmendje tuaj. të çuar përpara përmes niveleve dhe të gëzojnë grafika të madh ngjyra, si dhe muzikë relaksuese.

ditë : Mister, 1 player, flash, bordi, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 5731

Kopjo në Blog : Antarktik ekspeditë mahjong
Kopjo në Forum : Antarktik ekspeditë mahjong

Advertisement