Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Anna haircuts reale të ngrira

Anna haircuts reale të ngrira

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Anna haircuts reale të ngrira

Përshkrim : Anna do ndryshime kështu që ajo vendosi të marrë një prerje të re për elsas kurorëzimin. kjo është një ngjarje e vërtetë e madhe kështu që ju duhet të përdorni aftësitë tuaja hairstyling të bërë të saj duken të mahnitshme. trim, shkurtuar ose curl flokët ana duke përdorur mjete profesionale dhe të kuptoj se çfarë lloj model të përshtatet më mirë për këtë princeshë aventureske. ka mbi 20 ngjyra ju mund të përdorni për të bërë flokët e saj të dal, atëherë ju mund të shtoni një grimë e vezullim ose disa hairpins, pajisje mund të bëjë një ndryshim të madh. zgjidhni një fustan princeshë nga ana e veshjet dhe ajo tani është e gatshme për të kaluar një natë fun në kështjellë takuar njerëz të rinj.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur këtë lojë.

ditë : I ngrirë, Anna ngrira real haircuts, luajnë anna ngrira real haircuts lojë, anna ngrira real haircuts lojra, luaj online lojë anna ngrira real haircuts, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 2389

Kopjo në Blog : Anna haircuts reale të ngrira
Kopjo në Forum : Anna haircuts reale të ngrira

Advertisement