Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong kafshëve

Mahjong kafshëve

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong kafshëve

Përshkrim : Nëse ju pëlqen mahjong, veprim me miun ose kafshëve lojra ... këtu ne ju sjellim një lojë e madhe addictive, grafikë të mirë dhe muzikë të mirë. një lojë shumë të mirë.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, animal, free, default, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 8318

Kopjo në Blog : Mahjong kafshëve
Kopjo në Forum : Mahjong kafshëve

Advertisement