Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Zogjtë zemëruar mahjong

Zogjtë zemëruar mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Zogjtë zemëruar mahjong

Përshkrim : Zgjidhni dy nga e njëjta zogj pllakave të zemëruar për largimin e tyre nga loja. ju mund të zgjidhni vetëm pjesët që kanë të paktën një anë të lirë dhe që nuk kanë pllaka të tjera të vendosura në krye. qëllimi i lojës është të qartë në paraqitjen me pairing deri të gjithë zogjtë zemëruar pjesët e.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të eliminuar gjitha pllakat

ditë : 1 player, flash, mouse aftësitë, matching, birds, pa pagesë, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 3111

Kopjo në Blog : Zogjtë zemëruar mahjong
Kopjo në Forum : Zogjtë zemëruar mahjong

Advertisement