Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Roma e lashtë mahjong

Roma e lashtë mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Roma e lashtë mahjong

Përshkrim : Discover roma e lashtë dhe zonave të njohura në këtë lojë mahjong solitaire. kombinoje 2 e pllakave të njëjtë të lirë për largimin e tyre nga loja. një pllakë është i lirë nëse nuk është e mbuluar dhe në qoftë se ka të paktën 1 anën e lirë (në të majtë apo të djathtë).

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4824

Kopjo në Blog : Roma e lashtë mahjong
Kopjo në Forum : Roma e lashtë mahjong

Advertisement