Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Alkimi mahjong

Alkimi mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Alkimi mahjong

Përshkrim : Alchemy mahjong është një udhëtim i pafund dhe kurrë nuk-bezdisshëm e fun trurit-ngacmim për të puzzle-të dashuruar e të gjitha moshave! go përmes niveleve të shumta unike, duke eliminuar palë e pllakave identike magji dhe kompletimin e misioneve zanash.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, default, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 9543

Kopjo në Blog : Alkimi mahjong
Kopjo në Forum : Alkimi mahjong

Advertisement